Dlaczego kurs na trenera personalnego warto odbyć w RehaFit-Academy? Poznaj 10 konkretnych argumentów!

 

1. Nasz kurs to KURS NA TRENERA PERSONALNEGO o SPECJALIZACJI "TRENER MEDYCZNY"!

To właśnie treningowi medycznemu poświęcamy najwięcej czasu w trakcie całego kursu bo aż 3 dni! Oczywiście w trakcie naszego kursu wszystko "kręci się" wokół treningu medycznego juz od pierwszego dnia zjazdowego a więc od zajęć na temat anatomii, biomechaniki oraz fizjologii człowieka! Co należy przez to rozumieć? Już od pierwszych zajęć wprowadzamy Cię w świat treningu medycznego pokazując Ci jak olbrzymie znaczenie dla całego treningu mają różnego typu wady postawy, dysfunkcje, przebyte urazy!

2. Doświadczona kadra fizjoterapeutów i trenerów personalnych!

Nasze kursy prowadzi doświadczona kadra fizjoterapeutów oraz trenerów personalnych z wieloletnim doświdczeniem! W trakcie kursu chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą którą zdobywali przez wiele lat! Setki godzin spędzonych czy to na sali treningowej czy w gabinecie terapii manualnej to doświadczenie i wiedza o olbrzymiej wartości! Najwyższy czas podzielić się nią właśnie z Tobą!

3. Dołączasz do społeczności RehaFit-Academy!

Biorąc udział w kursie na trenera personalnego w RehaFit-Academy automatycznie dołączasz do zamkniętej grupy na facebook'u i jesteś tak "dożywotnio"! A więc jakie będziesz czerpać z przynależności do naszej grupy? Dostaniesz dostęp do WSZYSTKICH materiałów z poprzednich edycji kursu jak i z bieżącej i co najważniejsze PRZYSZŁYCH edycji! Na grupie zamieszczamy zdjęcia, filmy, artykuły, odpowiadamy na pytania kursntów. Zarówno w trakcie kursu jak i po nim możesz liczyć na naszą pomoc!

4. Skuteczny, nieprzeładowany program kursu!

Nasz program kursu to samo "mięso" bez zbędnego "lania wody" i udowadniania która Akademia da więcej...100h kursu online, 100h kursu stacjonarnego, dodatkowe kursy, egzamin. Czy nie uważasz tak jak my że to zdecydowanie za dużo jak na 8-10 dni kursu w trybie dziennym lub 4-5 weekendów w trybie weekendowym? Pamiętaj! Wybierając kurs na trenera personalnego patrz na JAKOŚĆ nie na ILOŚĆ! Nasz program kursu to dokładnie przygotowany program by nauczyć Cię wszystkiego co najpotrzebniejsze!

5. Interesujące zajęcia w trakcie których stawiamy na praktykę!

Nasze zajęcia to przede wszystkim PRAKTYKA! Już od pierwszych zajęć możesz liczyć na wykład z anatomii w formie funkcjonalnej! Kolejne zjazdy takie jak TRENING MEDYCZNY czy TRENINGN SIŁOWY to także ogromna porcja wiedzy podana w praktyczny sposób. W trakcie części praktycznej dobieracie się w pary jako kursanci tak by cały kurs przypominał swoja strukturą jeden wielki trening personalny! 

6. Kameralne grupy w trosce o jakość kursu!

W trosce o jakość kursu stawiamy na pracę w kameralnych grupach! Jeśli zależy Ci na indywidualnym podejściu mimo iż zajęcia mają charakter zajęć grupowych to bez zastanowienia powiennaś/powinieneś wybrać naszą Akademię! Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważny jest kontakt między prowadzącym a kursantem w trakcie kursu dlatego też z edycji na edycję staramy się utrzymać odpowiednią ilość kursantów w trosce o jakość i najlepsze warunki prowadzenia kursu!

7. Możliwość indywidualnych, nieograniczonych konsultacji!

Biorąc udział w naszym kursie możesz odbyć nieograniczoną ilość konsultacji. Ma to bezpośredni związek z dyskusją prowadzoną na naszej grupie facebook! Co należy przez to rozumieć? Jeśli po zakończonym kursie będziesz mieć problem z danym klientem śmiało możesz skonsultować swoje wątpliwości!

8. Pomoc w budowaniu marki osobistej!

Czym byłaby praca trenera personalnego bez marki osobistej? Jako doświadczeni trenerzy personalni którzy od lat zdobywają nowych klientów na treningi personalne wiemy jak to robić! Wiemy jak budować markę osobistą! Jakie treści wrzucać do sieci, jak komunikowować się z nowymi, potencjalnymi podopiecznymi, jak sprzedawać swoje usługi! Budowanie marki osobistej to proces w którym chętnie Ci pomożemy!

9. Atrakcyjna cena kursu!

Nie ma co ukrywać! Cena naszego kursu jest naprawdę atrakcyjna! Nieskromnie stwierdzamy że mamy najlepszy stosunek ceny do jakości! Dobrze skonstruowany program kursu, kameralne grupy, doświadczona kadra wykładowców, grupa facebook, konsultacje...Zwróć uwagę że w cenie kursu nie kupujesz tylko kursu na trenera personalnego! Dostajesz zdecydowanie więcej!

10. Luźna, przyjazna atmosfera kursu zakończona egzaminami i wręczeniem certyfikatów!

Czym byłby kurs na trenera personalnego bez luźnej, przyjaznej atmosfery, egzaminów oraz wręczenia certyfikatów! Jeśli zależy Ci na nauce i jednoczesnym budowaniu nowych relacji to nasz kurs jest jak najbardziej dla Ciebie! Po uzyskaniu pozytywnie zdanego egzaminu teoretycznego oraz praktycznego otrzymujesz upragniony certyfikat potwierdzający zdobycie kwalifilacji zawodowych w zakresie "TRENER PERSONALNY - TRENER MEDYCZNY"!