Trener personalny fizjoterapeuta Warszawa. Takie połączenie jest najlepsze!

 

Wyobraź sobie choć bardzo możliwe że wcale nie musisz, przewlekły ból odcinka szyjnego lub lędźwiowego kręgosłupa, bóle barków lub bóle bioder. Jeśli doskonale wiesz o czym mówię warto abyś został/została tutaj na chwilę bo przedstawię Ci idealne rozwiązanie. Nazywam się Tomasz Rymanowski i z wykształcenia jestem fizjoterapeutą oraz medycznym trenerem personalnym. Jestem także szkoleniowcem oraz założycielem Rehafit-Academy. Od kilku lat aktywnie prowadzę swoje social media "Tomasz Rymanowski" a od IV grudnia 2021 umieszczam moje filmy na kanale YouTube. Od lat nieustannie poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w kursach z zakresu fizjoterapii oraz treningu. Wziąłem udział w blisko 30 specjalistycznych szkoleniach! Dlaczego moim zdaniem najlepszym wyborem jeśli chodzi o opiekę nad Twoim zdrowiem jest wybór trenera personalnego który jest jednocześnie fizjoterapeutą?

Trener personalny Warszawa. Dobrze gdyby był fizjoterapeutą!

Bez dwóch zdań! Studia fizjoterapeutyczne nie są łatwe! Jest to 5 lat intensywnej nauki oraz setki godzin praktyk zawodowych w różnego typu specjalistycznych placówkach zarówno państwowych jak i prywatnych. W tym czasie uczymy się ortopedii, neurologii, terapi typowo sportowej oraz innych technik z zakresu terapii manualnej. Oczywiście to dopiero początek! Przed młodym fizjoterapeutą lata nauki i zdobywania doświadczenia. Ja moje czynnie zdobywam od 2013 roku pracując jako student by w 2015 roku zaczać "zarabiać na własny rachunek". Tak, od 2015 pracuje tylko prywatnie przeprowadzając w tym czasie łącznie tysiacę wizyt fizjoterapeutycznych oraz treningów personalnych. A więc za chwilę zbliże się do 10 lat mojej aktywności zawodowej na zdecydowanie wysokich obrotach. Dlaczego uważam że dobrze by było gdyby Twój trener personalny był jednocześnie fizjoterapeutą? Ponieważ posiada wyższe wykształcenie kierunkowe (a niestety w świecie trenerów personalnych to nie taki oczywiste), posiada bogate kliniczne doświadcze, wiedzę z zakresu anatomii, biomechaniki oraz fizjologii człowieka a także może połączyć działania treningowe z fizjoterapeutycznimi prowadząc Cie w 100% kompleksowo!

 

Treningi personalne połączone z fizjoterapią. Najlepsze co możesz dla siebie wybrać!

Oczywiście nie musisz łączyć działań typowo treningowych z fizjoterapeutycznimi. Możesz wybrać opiekę trenerską lub typowe działania z zakresu fizjoterapii lub...lub połączyć oba wcześniej wspomniane działania. Dlaczego warto? Wróćmy do Twojego przewlekłego bólu. Na potrzeby artykułu niech będzie to ból kręgosłupa lędźwiowego. Twój stan jest na tyle przewlekły i poważny że Twoją przygodę z aktywnością powinna poprzedzać wizyta u fizjoterapeuty. Korzystając więc z pomocy trenera personalnego który jest jednocześnie fizjoterapeutą otrzymujesz prawdziwą kompleksową opiekę! Dlaczego niektóre osoby które zapisują się na siłownię nie czują poprawy w kwestii bólu? Dlatego że nie wszystkie dolegliwości bólowe należy "rozćwiczać" mówię o tym szerzej w jednym z moich filmów który znajdziesz poniżej!

W jaki sposób możesz się ze mną skontaktować i gdzie mnie szukać?

Facebook: https://www.facebook.com/FizjoterapiaTomaszRymanowski

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCi84vz1CqxeC5D6g6TCZ19Q