Kurs trenera personalnego. Dlaczego warto wziąć w nim udział?

Po pierwsze to dobra inwestycja! Zdecydowanie! Udział w kursie na trenera personalnego to bardzo dobrze zainwestowane pieniądze. Dlaczego? Czy istnieje lepsza forma inwestycji aniżeli inwestycja w swoje umiejętności? Niezależnie od czasów zdobyta wiedza zostanie z Tobą na zawsze. Zdobyte umiejętności będą niczym "narzędzia" dające możliwość rozwiązywania potrzeb oraz problemów Twoich podopiecznych. Nie możemy zapominać o tym fakcie. Klienci poszukują fachowców w swojej branży i doskonale wiedzą dlaczego to robią. Przykładów można mnożyć bez końca. Podstawowym będzie zmiana jakości życia, rozwiązanie problemu, poprawa zdrowia i inne. Motywacji do zmiany jest mnóstwo. Przykładów i porównań jest także cała masa. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest oddanie auta do mechanika aniżeli samodzielna nauka jak wymienić daną część. Chyba się ze mną zgodzisz? Identycznie jest z treningami personalnymi. Twoja wiedza to także "czas" który inwestujesz w zdobywanie umiejętności a więc potencjalny klient zdecydowanie woli "oddać się" w czyjeś ręce aniżeli spędzić o wiele więcej czasu na samodzielnej nauce ćwiczeń. 

Kurs trenera personalnego to nowe możliwości!

Kurs trenerski to także nowe możliwości. Po ukończonym kursie, posiadając już fachową wiedzę możesz wprowadzić w swoje życie istotne zmiany. Jeśli od jakiegoś czasu myślisz o przebranżowieniu ponieważ od zawsze Twoją pasją była praca z ludźmi oraz sport, lub masz ku temu inne powody, to kurs na trenera personalnego może okazac sie przysłowiową "trampoliną" do zmian w Twoim życiu! Po ukończonym kursie możesz zatrudnić się w fitness klubie lub zacząć działać na własną rękę! W naszej opinii zainteresowanie tego typu usługami a więc treningami personalnymi będzie tylko rosło? Skąd to przekonanie? Starzejące się społeczeństwo, coraz większy procent chorób cywilizacyjnych, stres. To wszystko czynniki zmuszające niejako potencjalnych klientów do podjęcia konkretnych kroków! Jednym z nich będzie zdbałość o swoje zdrowie fizyczne a Ty będziesz mógł/mogła im w tym pomóc. O tym czy zawód trenera personalnego w 2022 jest w dalszym ciągu zawodem przyszłości pisaliśmy tutaj: https://www.rehafit-academy.pl/wpis/14

Kurs trenera personalnego to dobre zarobki oraz szybki zwrot inwestycji!

Nie ma co ukrywać! Zawód trenera personalnego cieszy się tak dużym zainteresowaniem nie tylko ze względu na warunki w jakich trener personalny pracuje. To także bardzo dobre wynagrodzenie! Jaki jest więc średni koszt treningu personalnego w dużym mieście takim jak Warszawa, Wrocła, Poznań, Kraków, Katowice, Łódź czy Gdańsk? Około 100-150/200 złotych za godzinny trening personalny. A więc by otrzymać zwrot z inwestycji w kurs trenera personalnego kosztujący 1500-2000zł potrzebujesz wykonać jedynie od 10 do 20 treningów personalnych! Jak może wyglądać Twoje wynagrodzenie gdy zdecydujesz się na pracę na "własną rękę"? Załóżmy że na początku swojej kariery Twóje osługi będa kosztować 100zł za pojedynczy trening personalny. Wykonując jedynie 3 treningi dziennie od poniedziałku do piątku uzyskasz 1500zł przychodu. Pomnóżmy to teraz przez ilość tygodni miesiąca a otrzymamy wynik rzędu 6000zł przychodu! Biorąc pod uwagę koszty księgowości, podatków, ZUSu itp. Twoje wynagrodzenie netto może oscylować w granicach 4000zł za UWAGA jedyne 60 godzin pracy MIESIĘCZNIE! Jest to bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę fakt iż średni czas pracy przeciętnego Polaka tygodniowo wynosi około 40-50 godzin! A teraz wyobraź sobie sytuację że Twój biznes trenerski urósł do rozmiarów 30 lub 40-50 treningów personalnych tygodniowo. Przyznasz że to dobre wynagrodzenie. 

Jeśli interesuje Cię udział w kursie na trenera personalnego zapoznaj się z naszą ofertą szkoleniową. Aktualnie prowadzimy kursy na trenera personalnego w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach, Poznaniu, Gdańsku oraz Poznaniu. Do zobaczenia na kursie!